Hotelet

You are here: Home Hotelet
Showing 16 from 17 Items
 • Item thumbnail

  Të Liberte Maisonettes është 2.5 km nga qendra e Parga dhe 1.5 km nga plazhi Lichnos. E vendosur në një pozitë të ngritur në mes ullinj të Maisonettes Liberte ofron pamje mahnitëse të detit Jon. Të gjitha dhomat janë të dekoruara në mënyrë individuale dhe të shfaqë ajer te kondicionuar, televizor, aneks kuzhine, minibar, dhe […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  I ndodhur në anën e një vile zabel ullirit malore Douros ju ofron strehim me cilësi të lartë në një vend të shkëlqyer.   e saj vetëm 3 minuta (në këmbë) larg nga qendra e Parga dhe 5 minuta (në këmbë) larg nga plazhi krioneri.   Villa Douros ju ofron privilegjin për të qëndruar në […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  hoteli yne ka 4 yje ka 12 dhoma te bollshme të bukur, duke përfshirë tre dhoma luksoze. Hoteli krenohet me një vend të pakrahasueshëm, të drejtën në plazh Krioneri dhe shëtitje dy minuta “nga qyteti i vjetër, dhe ofron strehim luksoze dhe të shërbimit të jashtëzakonshme.   poshtë në plazh për të notuar, kokteje gllënjkë […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Kompleksi Gogozotos Vendbanimi është ndërtuar me stil dhe luksoze në qendër të qytetit, në afërsi të portit dhe te plazhit

  Book Now
 • Item thumbnail

  “Ne e dimë se nuk ka asnjë vend tjetër si në shtëpi. Megjithatë, ne bëjmë çmos për të bërë mysafirët tanë të ndjehen si ata kanë vizituar miq të mirë. “ Gkogkozotou Family   Parga është një vendpushim piktoresk turistik ndodhet 68 km në veriperëndim të Prevezës dhe 50 km në juglindje të Igumenica. Ajo […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Hoteli “Acrothea Hotel” është e vendosur në qendër të Parga, vetëm 500 metra nga hyrja e qytetit dhe ofron strehim dhe shërbime luksoze! Në zemër të qendrës historike madhështore me ndërtesat e tij neoklasike dhe rrugë të ngushta tradicionale dhe vetëm disa minuta me këmbë nga Kalaja veneciane, Folk & Kishtare Muzeu, plazhi i bukur […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Kompleksi Turistik «LICHNOS Camping dhe apartamente» ju mirëpret dhe premton verë të paharrueshme, pushime grek.«LICHNOS», e vendosur në një kodër harlisur më lart një gji të bukur e Parga dhe përfshin një horizont të gjerë kampe të organizuar, nga ana e detit dhe nën hije dhe freski e pemëve të mëdha. Në pjesë të sipërme […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Parga Hotel Olympic është e vendosur në zemër të Parga, në një vend të qetë vetëm 250 metra nga plazhi. Në vitin 1997 dhe 2005 ai u bashkua me një të projekteve të plotë rinovimi dhe të rinovohet në mënyrë sistematike. Hoteli ofron katër yje. Parga Hotel Olympic ofron mysafireve shërbim dhe strehim me cilësi […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Hoteli “Byzantio Apartamente Hotel” është e vendosur në një pozicion kryesor në vaginë, pas Kalasë veneciane të Parges, vetëm 200 metra nga plazhet më të bukura dhe kozmopolite, Chrysogiali Marsh!   Vendosur në një zonë të gjelbër prej 8 hektarë në një ullishte gjelbëruar, ne kemi krijuar një atmosferë të bukur familjare për të gjithë […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Parga Beach Resort eshte projektuar posaçërisht për të kombinuar virtytet që duket peredimi i diellit grek ne det E vendosur në plazhin e kënetës Chrysogialli Parga, një vend magjik dhe të mrekullueshëm i cili ndjek stilin arkitektonik të ishullit.Ndjehen përgjithshëm i zonës dhe qytetin e Parga është përshkruar nga poetë dhe shkrimtarë që natyra këtu […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Prevezë Hotel City është i vendosur në qendër të qytetit të Prevezës dhe shumë afër qendrës tradicionale, historike dhe dyqane. Qyteti i Prevezës është tani një destinacion ideal plot vitalitet dhe të infrastrukturës për të gjithë mysafirët. Magjia e vendit dhe populli të ngrohtë dhe mikpritës janë një tipar të veçantë të zonës.   Prevezë […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Boutique Hotel Dionë (rinovuar plotësisht) i cila gjendet në qendër të qytetit të Prevezës dhe shumë afër qendrës tradicionale, historike dhe dyqane. Për të hotel është entitet thellësisht të ndërgjegjshëm për mjedisin dhe karakteristika të tjera të shërbimit pa pagesë për biçikleta dhe parkimi privat për biçikletë-udhëtim në qytetin e Prevezës. Qyteti i Prevezës është […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Mirë se vini në Vekios Studios, vend i përkryer për të filluar pushimet tuaja verore në Parg drejtë në frontin e Kënetës. Zbuloni një vend ku deti dhe qielli hypnotizon shpirtrat aventureske. Në Vekios Studios do të zbuloni një bilanc të bukur ne rehati dhe stil, duke ofruar pamje madhështore të Detit ioniu. E vendosur […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Ndër pemishte të qetë me portokalli aromatik dhe pemë limoni, apartamente Bella Vista ofrojnë një pamje të mrekullueshme të plazhit dhe ujërat bruz e detit ioniu. Vetëm 3 km nga qyteti i Parga, fshatin e qetë e llambat, Bella Vista është destinacion i përsosur për një pushim të relaksuar.

  Book Now
 • Item thumbnail

  Hotel turistik dhe apartamentet janë vetëm disa minuta me këmbë nga zona kozmopolit port dhe qytetin piktoresk plazhit, duke ofruar pushuesve një qëndrim të këndshëm pranë të gjitha lehtësitë e bukur Parga.   Apartamentet janë rinovuar kohët e fundit për të ofruar të gjitha comforts moderne të një standardi të lartë të akomodimit.   Hotel […]

  Book Now
 • Item thumbnail

  Luksoze takohet efikasitetit dhe rehati në zonën më historike të Parges. Në një mjedis të rafinuar dhe moderne, hotel tradicionale Acropol ofrojnë shërbime më të mira për një qëndrim të rehatshëm.   Pas një rinovim të madh, familja Zygouri krijuar me gjithë ngrohtësinë e një mjedisi mikpritës me të brendshme elegante dhoma elegante dhe suita, […]

  Book Now