Villa Douros

You are here Home Hotelet Villa Douros

I ndodhur në anën e një vile zabel ullirit malore Douros ju ofron strehim me cilësi të lartë në një vend të shkëlqyer.

 

e saj vetëm 3 minuta (në këmbë) larg nga qendra e Parga dhe 5 minuta (në këmbë) larg nga plazhi krioneri.

 

Villa Douros ju ofron privilegjin për të qëndruar në një vilë elegante vëmendshëm dhe të plotë me jetën private të plotë dhe pamje mahnitëse.

 

Villa douros është ndërtuar mbi tre levels.ne katin e dytë ka dhoma gjumi master me një krevat binjake dhe një banjo luksoze. Kati i parë hap jashtë për një plan të hapur dhomë intime që jetojnë me një kuzhinë të pajisur plotësisht dhe një WC të vogël Në nivelin e tokës ka dy dhoma gjumi të veçanta të rehatshme me banjo e tyre private çdo një. Parkim falas , Nga parking ju keni qasje në vilë me hapa të planifikuara.

 

Villa Douros ofron një kosto efektive opsion pushime për familjet, miqtë apo çifte.

  No offers available
  Minimum booking - 5 nights

  Your reservation

  Personal details
  (*) Required
  Your reservation has been successfully sent
  Please fill out all required personal details

  Customer reviews

  Price
  Location
  Staff
  Services
  Food
  Close Comments

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>