Tourist Hotel

You are here Home Hotelet Tourist Hotel

Hotel turistik dhe apartamentet janë vetëm disa minuta me këmbë nga zona kozmopolit port dhe qytetin piktoresk plazhit, duke ofruar pushuesve një qëndrim të këndshëm pranë të gjitha lehtësitë e bukur Parga.

 

Apartamentet janë rinovuar kohët e fundit për të ofruar të gjitha comforts moderne të një standardi të lartë të akomodimit.

 

Hotel turistik dhe apartamente janë të vendosura në një zonë të qetë me shtëpitë e bukura nën kështjellë imponuar Venedikut. Këta të katër modern, studio bukur dhe një apartament i një biznes familjar që kanë ajër të kondicionuar, aneks kuzhine, TV satelitor, të sigurt dhe luksoze vaskë vorbull në çdo dhomë.

 

Këtu ju do të gëzoni një qëndrim ideal për çiftet që duan të jenë pranë zemres se qytetit magjike.

  No offers available

  Your reservation

  Personal details
  (*) Required
  Your reservation has been successfully sent
  Please fill out all required personal details

  Customer reviews

  Price
  Location
  Staff
  Services
  Food
  Close Comments

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>