Olympic Hotel

You are here Home Hotelet Olympic Hotel

Parga Hotel Olympic është e vendosur në zemër të Parga, në një vend të qetë vetëm 250 metra nga plazhi. Në vitin 1997 dhe 2005 ai u bashkua me një të projekteve të plotë rinovimi dhe të rinovohet në mënyrë sistematike. Hoteli ofron katër yje. Parga Hotel Olympic ofron mysafireve shërbim dhe strehim me cilësi të lartë, duke ofruar mundësi unike për relaksim, duke ofruar një bar, restorant dhe një nga më të bukur kopsht çati – bar koktej në Parga. me pamje spektakolare ishull piktoresk e Parges dhe të kështjellës veneciane.

 

Hotel Hotel Olympic ka 20 dhoma dhe 2 suita me dy dritare me xham, zbukuruar në tonet e buta natyrore në mermeri dhe druri, që i japin ndjenjën e mikpritjen e ngrohtë për të bërë qëndrimi juaj në Parga është padyshim një eksperiencë unike dhe të kënaqshme . Dhomat janë më të medhaja dhe të ndritshme se një dhomë hoteli tipike. Shtënë është e pajisur plotësisht për të përmbushur standartet.

 

  No offers available

  Your reservation

  Personal details
  (*) Required
  Your reservation has been successfully sent
  Please fill out all required personal details

  Customer reviews

  Price
  Location
  Staff
  Services
  Food
  Close Comments

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>