Hotel Salvator

You are here Home Hotelet Hotel Salvator

Mirë se vini në markë të re 4 yje hotel Boutique superior në Parge duke ofruar cilësi të shquara dhe të shërbimit. Kjo është një sipërmarrje e re për të familjes Zygouri, që ka qenë në industrinë e hotelit që nga viti 1884.

 

Për Salvator Villas & Spa Hoteli është emëruar pas explorer famshme, dashnor i natyrës dhe kafshë të egra. Archduke Ludwig Salvator frymëzuar krijuesit e këtij hoteli luksoz që të ketë një përvojë unike të klasës, stil dhe luksoze me ju në mendje.

 

Hoteli mund të strehojë më shumë se 55 vetë, të trajnuar dhe stafit të përkushtuar do të kujdeset për të, në mënyrë që qëndrimi juaj në Salvator Villas & Spa Hotel është një eksperiencë unike.

 

Ky hotel ofron strehim luksoze në dhoma te bollshme, apartamente dhe vila me pishina private, internet falas në internet wireless dhe spa shkëlqyer dhe Wellness.

 

Ka pishina te brendshme dhe te jashtme, sauna, dhoma me avull dhe një palestër të pajisur plotësisht.Salvator Villas & Spa Hotel ofron një restorant me porosi me kuzhinë lokale dhe mesdhetare, biblioteka, qendra e biznesit dhe transferet në aeroportin më të afërt te portit.

  No offers available

  Your reservation

  Personal details
  (*) Required
  Your reservation has been successfully sent
  Please fill out all required personal details

  Customer reviews

  Price
  Location
  Staff
  Services
  Food
  Close Comments

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>