Enjoy Lichnos Camping

You are here Home Hotelet Enjoy Lichnos Camping

Kompleksi Turistik «LICHNOS Camping dhe apartamente» ju mirëpret dhe premton verë të paharrueshme, pushime grek.«LICHNOS», e vendosur në një kodër harlisur më lart një gji të bukur e Parga dhe përfshin një horizont të gjerë kampe të organizuar, nga ana e detit dhe nën hije dhe freski e pemëve të mëdha. Në pjesë të sipërme të shpatin, janë 20 studio të rehatshme – apartamente, me pamje panoramike në det, i rrethuar edhe me pemë ulliri dhe limon, ideale për ata që e duan natyrën dhe mirëqenien. Me instalime moderne do të gjeni një treg të pajisur plotësisht mini, një restorant ditë të gjithë – bar, me specialitete të shijshme greke, pajisjeve për sport dhe lojra pa fund, në det, kaloi topin në plazh, parking, pritjes, zonat publike shërbim panjollë për campers , shërbimi i patëmetë dhe shumë objekte të tjera, për një qëndrim të rehatshëm dhe të sigurt. Për ëndërr, zbutës pushime në natyrë, për familjet, për fëmijët dhe të rriturit, për të notuar në det të pafund blu dhe idilike sunsets kristal i qartë, të zbuluar «LICHNOS Camping dhe apartamente» dhe të bëhet një tifoz i. Ejani dhe të bëhemi një, shoqëri e madhe dhe e lumtur.

  No offers available
  220 V electricity supply pillars, Common toilets, Chemical toilets, Water drainage and sewage, Dressing rooms, Shower with hot water all day long, Laundry area, Area with sinks for dish washing

  Your reservation

  Personal details
  (*) Required
  Your reservation has been successfully sent
  Please fill out all required personal details

  Customer reviews

  Price
  Location
  Staff
  Services
  Food
  Close Comments

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>